Közlemény a hulladékudvarok nyitvatartási rendjének változásáról

Publikálva: 2021-10-22 Utolsó módosítás: 2021-10-22

A november 2-től érvényes nyitvatartási rend:

s.sz. település további település hétfő kedd szerda csütörtök péntek szombat vasárnap
1. Abda     10:00 - 16:00       11:00 - 16:00  
2. Börcs           10:00 - 16:00 08:00 - 10.00  
3. Ács         07:00 - 16:00   13:00 - 17.00  
4. Bábolna Bana         07:00 - 16:00 10:00 - 12:00  
5. Bőny Rétalap     10:00 - 16:00     07:00-09:00  
6. Veszprémvarsány Lázi     07:00 - 16:00     14:00 - 16:00  
Sikátor
Románd
Bakonypéterd
7. Csetény Jásd   07:00 - 16:00       08:00 - 10:00  
Dudar
8. Bakonyszentkirály Bakonyoszlop         10:00 - 16:00 11:00 - 13:00  
Csesznek
9. Somlójenő Doba   07:00 - 15:00       07:00 - 09:00  
Somlószőlős
Kisszőlős
Somlóvásárhely
10. Pápakovácsi Kup         08:00 - 16:00 08:00 - 10:00  
Nóráp
11. Mezőlak Békás       08:00 - 16:00   13:00 - 15:00  
Mihályháza
Nagyacsád
Nemesgörzsöny
12. Kemeneshőgyész Magyargencs     08:00 - 16:00     10:00 - 12:00  
Kemenesszentpéter
13. Dunaszeg Dunaszentpál         12:00 - 16:00 08:00 - 11:30  
14. Győrzámoly Győrújfalu   08:00 - 16:00       12:30 - 16:00  
Győrladamér
15. Vámosszabadi Nagybajcs   12:00 - 16:00     10:00 - 16:00 15:00 - 17:00  
16. Gönyü Nagyszentjános       07:00 - 16:00   10:00 - 14:00  
17. Pér Mezőőrs     07:00 - 16:00     07:00-09:00  
18. Gyarmat Csikvánd   08:00 - 16:00       13:30 - 16:00  
Gecse
Szerecseny
19. Vaszar Takácsi         12:00 - 16:00 11:00 - 13:00  
20. Győr, Nép u. Töltéstava, Ikrény, Kisbajcs, Vének, Győrújbarát 08:00 -16:00 08:00 -16:00     08:00 -16:00 08:00-16:00 08:00 -16:00
21. Győr, Ötház utca     08:00 -16:00 08:00 -16:00 08:00 -16:00 08:00 -16:00 08:00 -16:00
22. Győr, Pápai út     08:00 -16:00 08:00 -16:00 08:00 -16:00 08:00 -16:00 08:00-16:00
23. Győr, Reptéri út 08:00 -16:00 08:00-16:00     08:00 -16:00 08:00 -16:00 08:00 -16:00
24. Győr, Szitásdomb u.     08:00 -16:00 08:00 -16:00 08:00 -16:00 08:00 -16:00 08:00 -16:00
25. Győr,Homoksori u. 08:00 -16:00 08:00 -16:00     08:00-16:00 08:00 -16:00 08:00 -16:00
26. Sashegy 08:00-16:00 08:00-16:00 08:00 -16:00 08:00 -16:00 08:00 -16:00 08:00 -16:00 08:00-16:00
27. Győrszemere Tét     07:00 - 16:00     10:30 - 16:00  
28. Tényő Sokorópátka         09:00 - 16:00 08:00 - 10:00  
29. Mórichida Árpás         11:00 - 16:00 08:00 - 11:30  
Rábaszentmiklós
Egyed
30. Rábaszentandrás Sobor   09:00 - 16:00       12:30 - 16:00  
Egyházaskesző
Várkesző
Malomsok
Marcaltő
31. Ugod Adásztevel       07:00 - 16:00   14:00 - 16:00  
Nagytevel
Homokbödöge
Béb
32. Csót Vanyola         10:00 - 16:00 11:00 - 13:00  
Nagygyimót
33. Pápateszér Gic     07:00 - 16:00     08:00 - 10:00  
Bakonyság
Bakonyszentiván
Bakonytamási
34. Kajárpéc Felpéc   10:00 - 16:00       11:00 - 16:00  
Gyömöre
35. Lovászpatona Nagydém         10:00 - 16:00 08:00 - 10:00  
36. Mosonszentmiklós           10:00-16:00 08:00 - 11:30  
37. Öttevény Kunsziget   10:00 - 16:00       12:30 - 16:00  
38. Bakonyszentlászló Bakonygyirót   10:00 - 16:00       7:00 - 09:00  
Fenyőfő
39. Pannonhalma Győrság       07:00 - 16:00   15:00 - 17:00  
Ravazd
Tarjánpuszta
40. Écs Nyúl     07:00 - 16:00     12:30 - 14:30  
41. Táp Tápszentmiklós         10:00 - 16:00 10:00 - 12:00  
Győrasszonyfa
Pázmándfalu
Nyalka
42. Rábacsécsény Mérges         10:00 - 16:00 10:00-12:00  
Rábaszentmihály
Kisbabot
43. Rábapatona Koroncó   08:00 - 16:00       13:00 - 16:00